Piątek, weekendu początek! Na którą grubą imprezę uderzycie w tym tygodniu, a może wyjątkowo zdecydujecie się na spokojniejszą wersję weekendu, stawiając na koncert lub wystawę?

piatek

PIĄTEK 16.01.2015

WCR & DJ 2 Piętro @ CHMURY

Punk garaże alternatywa piosenki z refrenami na 11 listopada już w ten piątek!

BULBWIRES x Music Bar Olkuska

Bulbwires zagrają akustycznie na Puławskiej, wjazd free!

Katarzyna Józefowicz HABITAT | wystawa

Po długim okresie milczenia Katarzyna Józefowicz, jedna z najbardziej oryginalnych polskich artystek, laureatka Paszportu Polityki, prezentuje w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystawę „Habitat”.  Otwarcie: 16 stycznia (piątek) 2015 roku o godz. 18.00. Wystawa trwa do 29 marca 2015.

W piątek o piątej | zdrowe ciało, zdrowe miasto, zdrowe społeczeństwo – oprowadzania tematyczne po wystawie „Postęp i higiena”

Specjalne piątkowe oprowadzania po wystawie „Postęp i higiena”. Różne tematy, różne problemy, zawsze inny wybór omawianych prac, pozwolą jeszcze lepiej zapoznać się z wystawą.

DARMOWE FILMOWE PIĄTKI

W styczniu, co piątek, Cafe 8 stóp, zaprasza na bezpłatne pokazy filmów Stanley’a Kubricka.

DUPA DIABŁA x V9

Zapraszamy do galerii v9 na wystawę Dupa Diabła. Artyści: Ant Agonist, Gosia Bartosik, Brems Oner, Chu Chu, DRMR, PIKASO, Nameless City, PAISM83, Maciek Salamon, Michal Škapa, Stachu Szumski, Jacek Walesiak, WAMP69.

Benefit na XVI Manifę x DZiK

Zagrają dla nas same przedstawicielki płci pięknej: Niewolnice Izaura, Adre’N’Alin, Klipsy Panda, Karolina Czarnecka.

FLIRTINI x BARSTUDIO

Już w piątek barzeStudio zagra najgorętszy duet, czyli Flirtini, wpierać ich będą Mr. Pancake i Dr. Donut.

EXBOYFRIENDS x BĄTĄ

Tydzień temu rozgrzali warszawskich klubowiczów do nieprzytomności w kinie Luna, dziś atakują nas swoją energią na Żurawiej!

I’m in love with coco!!! x 55

DJ Tuniziano, nasz ukochany Auer i Dtl zagrają dla nas Piątkach. Wbijajcie!

POPCORN PARTY: Kate Moss B-DAY BASH II 100% 90’s @ Iskra

Ikona mody i popkultury, kokainowa Kate obchodzi dziś 41 urodziny. Świętujemy wszyscy razem w Iskrze, nie zawiedźcie Kate!

auer55

SOBOTA 17.01.2015

KOTY VINTAGE YARD SALE x KLUBOKAWIARNIA TOWARZYSKA

Jeśli jesteście fanami ubrań vintage, szukacie oversize’owej kurtki jeansowej, to koniecznie udajcie się w weekend na Pragę!

Mateusz Grzesiak – PERSONAL BRANDING

Już 17. stycznia 2015 roku wystąpi u nas światowej klasy trener rozwoju osobistego – Mateusz Grzesiak.

TEDE x ZGRYWUS x DJ TUNIZIANO LIVE x PROXIMA 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów warszawskiego rapu! Tede w Proximie!

EXBOYFRIENDS x DZiK

W sobotę zaśpiewamy Frid from dizaja w DZiKu!!! Oj jeee (słyszycie już ten głos Kędziora w swoich imprezowych głowach?)

THE DUMPLINGS x CAFE KULTURALNA 

Kuba i Justyna zawitają do Warszawy już w najbliższą sobotę, jeśli jeszcze nie widzieliście ich na żywo, koniecznie wpadajcie do Kulturalnej.

ex

NIEDZIELA 18.01.2015

BUW dla sów

Jeśli należycie to grupy dziwnych ludzi, którzy nie śpią i nie wychodzą na melanże, bo się uczą to wpadajcie do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 18 do 30 stycznia, możecie tam siedzieć aż do 5 rano, czyli do pierwszego dziennego autobusu. Nauka po melanżach raczej nie wskazana.

CZWARTEK 22.01.2015 

4.48 Psychosis x TR WARSZAWA

Wszyscy, którzy znajdują się w sali teatru, czy tego chcą, czy nie, zostają postawieni twarzą w twarz z bólem i rozpaczą, jakich na ogół unika się w życiu. O jakich nawet nie chce się wiedzieć. Takie sceny odbywają się gdzieś za zamkniętymi drzwiami mieszkań i szpitalnych oddziałów. Aktorzy Rozmaitości bezczelnie otwierają te drzwi i mówią: „Dostrzeż mnie, zobacz mnie, kochaj mnie, dotknij mnie”.

Przegląd Debiutów Filmowy w klubokawiarni Pawilon Kulturalny!

22 i 29 stycznia w klubokawiarni Pawilon Kulturalny będziecie mogli zobaczyć dwie fabuły i trzy dokumenty ze Studia Munka!

BULBWIRES x Hydrozagadka

To już druga szansa w tym miesiącu, aby zobaczyć Bulbwires na żywo. Koncerty to zdecydowanie nasza ulubiona rozrywka, przyznajemy się bez bicia, że Bulbwires jeszcze nie słyszeliśmy na żywo, ale w czwartek nadrabiamy!

flirtini