Dorośli - koncert z Naszej Polany

Wspólne przebywanie na kwarantannie może zrodzić  wiele wspaniałych projektów. DOROŚLI to autorski projekt Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego. Skład zespołu uzupełnia wiolonczelistka i wokalistka Iza Lamik. Fantastyczni muzycy wychodzą ze wspaniała inicjatywą i specjalnie dla Was nadają  streaming  DOROŚLI – koncert z Naszej Polany (il concerto).  Bądźcie z nimi w każdą sobotę!

Mieszkają już od kilkunastu dni razem w kwarantannie na Naszej Polanie. Stąd też live streaming dla wszystkich tych, którzy tutaj być z nimi nie mogą. DOROŚLI zagrają kilka pięknych numerów z pierwszej Epki, żeby dodać Wam trochę ducha. Bądźcie z nimi w sobotę o 19.00! Będą też wspaniali goście, m.in. Monika Mariotti, Marlena Moździńska i Michał Lamża!

„Granie tych piosenek jest dla nas ulubioną formą spędzania ze sobą czasu, pomaga nam przetrwać gorsze chwile, przynosi nam poczucie pewności i bliskości, daje wytchnienie, koi nerwy. Taka jest ta muzyka, o tym są te piosenki i tym się chcemy podzielić z Wami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.
Co tydzień o 19.00 w soboty nadajemy streaming z Beskidu Niskiego (Nasza Polana), w którym mieszkamy i pracujemy nad nowym materiałem. Debiut Dorosłych, garść akustycznych, ciepłych, folkowych piosenek okraszonych organiczną elektroniką, brzmieniami lapsteela, mandoliny i wiolonczeli. Autorskie teksty, trochę różowe, trochę niebieskie.”
DOROŚLI

LINK do wydarzenia DOROŚLI – koncert z Naszej Polany:

Koncert w Teatr WARSawy już 1 października!

Example.pl