Dog design

W końcu wpadł mi w ręce dobry projekt designu dla psów. Skoro psie legowisko jest elementem naszego wnętrza, powinno też dobrze wyglądać. Oczywiście ważną kwestią jest wygoda jego czworonożnego użytkownika.

Japońska marka Nendo pokazała niezwykłą kolekcję akcesoriów dla psów. Składa się z kilku przekształcalnych elementów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są też bardzo funkcjonalne, czyli spełniają wszystkie kryteria dobrego designu.

Pierwszy element to legowisko, które może leżeć na płasko lub stać się przytulną, zadaszoną budką. Miski mają dwie głębokości po obydwu stronach – głębsza na wodę i płytsza na pokarm. Można je odwracać. Są też zabawki – silikonowa kość ewoluuje w piłkę. Wszystko to występuje w dwóch kolorach – białym i czarnym, dla lepszego dopasowania do naszych wnętrz.

Kupilibyście dla swoich pupili? 🙂

 

tekst: Paula Kufel

 

heads_or_tails01_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails02_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails03_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails04_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails05_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails06_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails07_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails08_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails09_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails10_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails11_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails12_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails13_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails14_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails15_Akiihiro_Yoshida heads_or_tails_sketch