TOMM¥ €A$H uważa się za przyszłą gwiazdę światowego rapu. Kolejne produkowane przez niego z dbałością klipy (w tym rozprzestrzeniające się w internecie z prędkością światła „Winaloto”) pokazują, że ma na to całkiem spore szanse.

„Jestem pięknym chłopcem z charyzmą 7-latka i wąsem Salvadora Dalego. Głupkowaty, tandetny i oderwany od rzeczywistości” – tak Cash opisał się w jednym z wywiadów. Nowoczesne elektroniczne brzmienie w połączeniu z postsowiecką stylistyką i mocnym akcentem składają się na fantastycznie dziwną i nieco mroczną kreację artystyczną estońskiego rapera. Jej świeżość w szybkim tempie zyskuje mu rzesze fanów.

Wychowywał się w szarym blokowisku. Po szkole słuchał płyt Kanye Westa i tańczył, zainteresował się kulturą hiphopu, której dziś staje się niekwestionowaną ikoną. Chłopak, który spacerował po osiedlu w szkockim kilcie i odstawał od swoich rówieśników, dziś koncertuje w różnych zakątkach świata, a bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Pisze teksty o tym, co ukształtowało go jako artystę i człowieka – o postkomunistycznej rzeczywistości, wychowaniu w blokowiskach. Szokuje i wzbudza kontrowersje.

W listopadzie 2016 €A$H wystąpił w warszawskiej Cafe Kulturalna, a bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki. Kwietniowy koncert, organizowany w ramach Distorted Club, odbędzie się w Hydrozagadce, a ilość biletów jest ograniczona!

 

7.04 | 20:00

Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż na Going. i GoOut) / 55 zł (w dniu koncertu)

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/1717040291940153/