Co ulubiona pizza mówi o Tobie?

Jedni z nas są otwarci i towarzyscy, inni zamknięci w sobie. Różni nas wiele rzeczy, ale jeżeli czytasz ten artykuł to jedno jest pewne: prawdopodobnie pizza zajmuje ważne miejsce w twoim kulinarnym życiu. Jaka pizza jest twoją ulubioną? Czy wiesz że to, jaki rodzaj placka najczęściej wybierasz może dużo mówić o twojej osobowości?

Margherita
To podstawowa i najprostsza wersja placka. W wersji oryginalnej powinna się składać z sosu pomidorowego, sera mozzarella i świeżej, zielonej bazylii. Osoby, których ulubioną pizzą jest Margherita cechuje zamiłowanie do minimalizmu i wysokiej jakości produktów. Wiedzą one, że w życiu nie liczy się ilość, ale jakość – zarówno produktów użytych do produkcji pizzy, jak i przyjaźni, czy rzeczy posiadanych w domu. Miłośnik Margherity jest oddanym i wiernym partnerem, dbającym o swoją drugą połówkę tak dobrze, jak ogrodnik dba o każdy listek bazylii.

Hawajska na średnim cieście
Miłośnicy pizzy z ananasem to otwarte umysły i artystyczne dusze. Nie boją się łamać utartych schematów, a w swoich fantazjach kulinarnych nie raz ocierają się o bluźnierstwo. Jednak oni nic sobie nie robią z potępieńczych spojrzeń rzucanych im ukradkiem przez obrońców jedynej słusznej wizji. Ze smakiem zajadają swój placek z ananasem, bezkompromisowo polewając go sosem czosnkowym. To osoby o silnym charakterze, które potrafią się przeciwstawić presji społecznej. W relacjach międzyludzkich są gotowe bronić swoich ideałów do ostatniego kawałka ananasa, przez co związki z nimi mogą być trudne – ale na pewno dostarczające wielu niezapomnianych wrażeń.

Pizza z tuńczykiem
Po pizzę z tuńczykiem i oliwkami najczęściej sięgają osoby, które nie boją się rzucać na głęboką wodę. Podejmują każde rzucone im wyzwanie, a wśród nadmiaru obowiązków czują się jak ryba w wodzie. Cechuje ich przedsiębiorczość – często marzą o założeniu własnego biznesu, bądź już są prężnie rozwijającymi swój interes biznesmenami. Dążą do tego, aby stać się prawdziwą grubą rybą. W kontaktach z ludźmi często bywają w gorącej wodzie kąpani i mają tendencję do szufladkowania innych osób. Lubią dobrze poimprezować – w końcu rybka lubi pływać. Kręcą ich też sporty wodne.

Zachęcamy do własnych badań
O związkach ulubionej pizzy z osobowością można by pisać w nieskończoność. Badania Amerykańskich Naukowców wciąż trwają, tymczasem jeżeli szukasz pizzy na warszawskiej Woli wpadnij doświadczyć na własnej skórze tego jak pizza wpływa na osobowość. Najbardziej miarodajne wyniki uzyskasz, przeprowadzając swoje własne badania w stosownie wybranym lokalu. Eksperci z zakresu pizzo-psychologii polecają lokale sieci Dominium – to zdecydowanie najlepsza pizza na warszawskiej Woli.

Więcej na www.pizzadominium.pl/lokale