Clowear :: Więcej niż ubrania

Uwielbiamy szukać nowych, niepowtarzalnych marek, które wprowadzają do szafy coś nowego i wyjątkowego. Podczas naszych ostatnich poszukiwań odkryliśmy markę Clowear. Oto czym nas zachwyciła!

Marka Clowear to brand, który łączy w sobie wszystko to czego poszukujemy w dzisiejszej modzie. Mamy tu wysokiej jakości materiały, proste i doskonale skrojone projekty, które wyróżniają nieoczywiste elementy wykończeniowe oraz ponadczasowość! Te wszystkie elementy dają bardzo oryginalne efekty, wobec których trudno przejść obojętnie. Inspiracji do tworzenia kolekcji marka poszukuję w otaczającym świecie i wśród kobiet. Clowear fascynuje delikatność i siła, która jest w każdej z nich. Te dwie dość odległe od siebie cechy, starają się łączyć w swoich projektach, by ich klientki mogły czuć się efektownie i fascynująco.

Dla brandu ubrania to coś więcej niż tylko rzeczy. Twórcy marki wierzą, że to co nosimy definiuję naszą osobowość, stan ducha czy świadomość. Dlatego do poszukiwania materiałów podchodzą z najwyższą starannością. Clowear szuka takich tkanin by zachwycały one klientki zarówno poprzez walory wizualne, jak i wysoką jakość. My w marce zakochaliśmy się po uszy! Delikatne spódnice i sukienki, to absolutny must have tej wiosny i lata.

Projekty marki znajdziesz już na platformie Pakamera.pl, wystarczy przejść tutaj!

źródło: Pakamera.pl