Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jedne z najbardziej znanych perfum przeszły zaskakujący redesign. Chanel No. 5 przybrały czerwony kolor! Wszystkich poruszonych tym faktem, pragniemy jednak uspokoić, jest to tylko chwilowa zmiana.

Znany z czystej, prostokątnej butelki z przezroczystego szkła z fasetowanym korkiem i minimalistycznym brandingiem, wygląd Chanel N ° 5 jest tak charakterystyczny jak jego zapach. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, te słynne perfumy, po raz pierwszy w swojej kilkunastoletniej historii przeszły taką zmianę. Kultowe opakowanie stało się rubinowe! Czemu? Poza kolekcjonerami i fanami zapachów oraz świątecznymi klientami szukającymi niezwykłych prezentów, czerwony ma szczególne znaczenie dla domu Chanel. To „kolor życia, kolor krwi” – powiedziała nieżyjąca już Gabrielle Chanel, która chciała ubierać kobiety tylko w czarne, białe, beżowe, złote i czerwone kolory.

Ta niezwykła butelki Chanel N ° 5 o rubinowej barwie, będzie dostępna w szkle (do 100 ml wody toaletowej i wody perfumowanej) lub w buteleczce zrobionej z bakaratu (900 ml perfum), których wyprodukowano zaledwie tylko 55 sztuk! Sprzedaż rusza 2 listopada.

źródło: chanel.com