Catz ‘n Dogz zapowiada składankę z okazji 20-lecia działalności artystycznej.

Choć trudno w to uwierzyć, w tym roku mija dokładnie 20 lat od pierwszej, wspólnie zagranej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która to dała początek ich muzycznej karierze. Z okazji swojego jubileuszu, artyści przygotowali wyjątkową kompilację muzyczną, zatytułowaną „20 Years of Catz ’n Dogz”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 12 maja i będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Catz ‘n DogzNa kompilację złoży się 20 utworów, a wśród nich, znaleźć będzie można m.in. największe i kluczowe wydawnictwa duetu, remiksy oraz kolaboracje z takimi Artystami jak Róisín Murphy, Disclosure, Bicep, Solomun, RÜFÜS Du Sol, Basement Jaxx, Marlena Shaw, Claude Vonstroke, Blue Hawaii, Gorgon City i wielu innych.

Po świetnie przyjętych przez publiczność koncertach promujących zeszłoroczny album „Punkt”, duet ponownie ruszy w trasę. Specjalnie przygotowane imprezy z okazji ich okrągłego jubileuszu, zagoszczą w najważniejszych miejscach na klubowej mapie Polski. Już 19 i 20 maja Wojtek i Grzegorz pojawią się kolejno: w poznańskim klubie Tama oraz w warszawskim klubie Niebo.

Catz ‘n Dogz

Poznaj tracklistę składanki “20 Years of Catz ‘n Dogz”:
01 – Catz ’n Dogz & Gerd Janson – Modern Romance
02 – Chucky 73 – Catz 'n Dogz Remix
03 – Disclosure – Hourglass (Remix / Audio) ft. LION BABE
04 – Róisín Murphy – Evil Eyes (Remix)
05 – Thomas Schumacher – Hush (Remix)
06 – RÜFÜS DU SOL – You Were Right (Remix)
07 – BICEP – The Game [Catz N’ Dogz Interpolation Remix]
08 – Marlena Shaw – Woman Of The Ghetto (Remix)
09 – Catz ’n Dogz – Kiki (Solomun Remix)
10 – Catz ’n Dogz – New Love
11 – LF SYSTEM – Dancing Cliche Remix)
12 – Basement Jaxx – Rock This Road (Remix)
13 – Gorgon City – Let It Go (Remix)
14 – The Shapeshifters featuring Billy Porter – Finally Ready (Catz ‘n Dogz Extended Pride Mix)
15 – Claude VonStroke – Whos Afraid Of Detroit (3 Channels aka Catz ’n Dogz Remix)
16 – Catz ’N Dogz, Monty Luke – They Frontin (2023 Remastered)
17 – Catz 'n Dogz – Stay (Club Mix)
18 – Blue Hawaii – Try To Be (Remix)
19 – Catz 'n Dogz Feat. Egle Sirvydyte – Good Touch (Maurice Fulton Remix)
20 – Catz ’n Dogz & dOP – Deaf Wagrant (Selianka Edit)

Sam duet, tak komentuje zaplanowane aktywności związane z 20-leciem: „Nowe wydawnictwa i trasa „20 YEARS” to ukłon w stronę naszych fanów, ludzi z którymi mieliśmy okazję współpracować, każdej wytwórni i labelu, których nakładem wydaliśmy naszą muzykę, każdego miejsca jakie odwiedziliśmy, każdego inspirującego talentu, z którym pracowaliśmy, tworzyliśmy, występowaliśmy, i co najważniejsze, każdego klubowicza, który kiedykolwiek bawił się na imprezie razem z nami i wspierał nas po drodze.

Catz ‘n DogzZa nazwą Catz n Dogz kryją się Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk – wieloletni przyjaciele, którzy swoje pierwsze kroki związane z clubbingiem stawiali w swoim rodzinnym mieście – Szczecinie. Na koncie duetu można znaleźć m.in. cztery albumy studyjne, dwie wytwórnie płytowe, a także szereg zorganizowanych imprez i festiwali, sygnowanych marką CND. Dzisiaj artyści mogą pochwalić się szerokim wachlarzem kolaboracji i crossoverów. Tylko w ostatnich miesiącach wypuścili między innymi oficjalny remix Shakiry i Bizarrp „Bzrp53” oraz „Chucky 73”. Dzięki zdobywającym szczyty list popularności wydaniom, duet miał okazję współpracować z takimi artystami jak Gerd Janson i Solomun. Ale to nie wszystko… pośród uwielbianych przez fanów remixach Wojtka i Grega znajdziecie pozycje także innych artystów o światowej renomie, m.in. Roisin Murphy, Disclosure, LF System czy RUFUS DU SOL.

Ostatni album duetu to wydana w 2022 roku płyta „Punkt”, na której można było usłyszeć czołowych polskich wokalistów To właśnie wydawnictwo przyniosło duetowi nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku / Elektronika.

Aby być na bieżąco w wydarzeniach muzycznych koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA.