C I R C L E s t a n c e s - różne stany kołowości

kolekcja-pak1

Najnowszą kolekcję aj aj by ania zajac na sezon wiosna/lato 2009 będzie już można kupić w Pakamerze! Po biżuterii nadchodzą ubrania i dodatki. Każdego tygodnia w galerii będą pojawiać się nowości z kolekcji – ubrania, torebki oraz biżuteria! Upoluj coś dla siebie! Wszystkie elementy kolekcji dostępne są w niewielkiej liczbie egzemplarzy!

kolekcja-pak2-copy

Prosta forma, soczysty kolor, zabawa. Te trzy elementy to C I R C L E s t a n c e s – różne stany k o ł o w o ś c i – kobieca i kolorowa kolekcja ubioru, torebek oraz biżuterii, która rozjaśni szarą codzienność i poprawi nastrój każdemu, kto ją założy. Uszyta jest w z wysokiej jakości tkaniny wełnianej, sprowadzonej z Włoch, turkusowego aksamitu, żółtej bawełny oraz czarnej żorżety. Materiały te, połączone w niekonwencjonalny sposób sprawiają, że kolekcja jest wyjątkowa i przykuwa uwagę. Uzupełniają ją torebki o nietypowej formie i autorska biżuteria, która wykonana jest w całości z metalowych kół, których środki kryją niesamowity kolor -turkus, fuksję, fiolet czy żółć-najmodniejsze kolory sezonu wiosna/lato 2009. Całość starannie wykończona. Kolekcja C I R C L E s t a n c e s to niezliczone możliwości – wszystkie jej elementy można dowolnie łączyć by za każdym razem uzyskać nowy efekt. A czyż kobieta pragnie czegoś więcej w modzie niż braku sztywnych reguł i możliwość zabawy?

Kolekcja była pokazywana na Cracow Fashion Awards oraz MASKA FASHION NIGHT w Warszawie. Będzie ją można także zobaczyć na OFF Fashion Kielce już 5 czerwca 2009!

circle-new1

circle-new2fot. Paweł Szpytma