Boliwia i Peru - podróż z Sonią Szóstak

Pachamama to żyjąca w Andach bogii natury, dobrych zbiorów, rodziny, życia i płodności. Mieszkańcy Altiplano, płaskowyżu zajmującego tereny Peru, Boliwii, Chile oraz Argentyny, wznoszą na jej cześć kamienne statuy, wierząc, że stale się nimi opiekuje. Odkryjcie jej moc dzięki fotografiom niezwykle utalentowanej Sonii Szóstak – fotografki i wrażliwej artystki, która zabrała nas w niezapomnianą podróż do Ameryki Południowej.

Reportaż z ponad miesięcznej podróży po najpiękniejszych zakamarkach Andów to kilkadziesiąt fotografii prezentujących piękno krajobrazu. Szóstak w absolutnie genialny sposób pokazuje nie tylko absolutną magię przyrody, ale również daje nam szansę na poznanie tamtejszej społeczności. Niezwykle barwny opis reportażu autorstwa Ady Petriczko – jednej z uczestniczek podróży – uzupełnia historię zamkniętą w obrazie.

Sonia Szóstak to jedna z najbardziej utalentowanych fotografek nie tylko w Polsce. Współpracuje ze światowymi markami modowymi, tworzy edytoriale, w arcymistrzowski sposób potrafi uchwycić chwilę, a każda z jej narracji jest absolutnie hipnotyzująca.

www.soniaszostak.com