Na łamach polskiego Vogue’a niejednokrotnie dostrzegamy biżuterię od polskich projektantów oraz rodzimych marek. Dziś czujemy ogromną dumę i zachwycamy się kolczykami od marki Pola Zag, które ukazały się w specjalnej selekcji na Vogue Paris. Zobaczcie biżuterię od 3 polskich marek, którą niejednokrotnie zobaczycie w Vogue! 

1. POLA ZAG
Tu główną role odgrywa detal, forma oraz niebanalny kształt, który jest efektem ręcznie wykonanej biżuterii. Złoto i srebro tworzą minimalistyczne wzory, które można dopasować do każdego stylu zaczynając od elegancji w stylu glamour aż po luźny styl łączący jeansy i kaszmirowy sweter. Autorką biżuterii jest absolwentka architektury wnętrz. To nie przypadek, że biżuteria jest nawiązaniem do modernistycznych form. Tu odnajdziecie ciągłe poszukiwanie zastosowań nowych materiałów z możliwością stworzenia spersonalizowanej biżuterii.

2. KOPI
Projektantka marki KOPI niejednokrotnie nas zaskoczyła. Jej biżuteria stale gości na łamach polskiego Vouge’a przypominając nam o zachwycających formach coraz to nowszych i piękniejszych kolczyków czy bransoletek. Wyjątkowe projekty to nie tylko minimalistyczna biżuteria w nietypowych kształtach oczu, KOPI to również zachwycające satynowe apaszki z autorskim printem. Ciekawi?

3. 10 DECOART
Czy kiedykolwiek spotkaliście piękniejsze piny? Kusząca wisienka lub zabawne oko to polskie, ręcznie wykonane projekty, które znajdziesz w Tokyo, Dubaju lub w Paryskich butikach. Unikalny design przyciąga wzrok i nie pozwoli przejść obok tej biżuterii obojętnie! Tu rządzi awangarda połączona z prostotą, wyrazisty kolor i oryginalna forma.

Biżuterię znajdziesz na specjalnej selekcji Biżuteria w paryskim stylu na Pakamera.pl