Urban Doog :: BIG CITY LIFE

Psy towarzyszą ludziom od wieków ale na przestrzeni ostatnich lat rola pupila znacznie się zmieniła. Dziś z psem podróżujemy, wychodzimy na spotkania z przyjaciółmi, zabieramy na piknik czy do pracy. Nazwa Urban Doog to w dosłownym tłumaczeniu miejski pies.

Nie ma barier, pies stał się nieodłączną częścią naszego życia. Stąd pomysł na markę  Urban Doog i akcesoria najwyższej jakości, dla tych najbardziej wymagających, kochających prostotę i wyszukany design. Pierwsza kolekcja BIG CITY LIFE to ręcznie robione, minimalistyczne akcesoria z najwyższej jakości skóry naturalnej barwionej roślinnie. Skóra jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Wyroby są wolne od środków chemicznych, kleju oraz sztucznych barwników. Każda obroża jest inna, nietuzinkowa i za jej produkcją kryje się wyjątkowa historia bezwarunkowej przyjaźni. Sami klienci to osoby aktywne, kochają spędzać wolne chwile ze swoimi zwierzętami, wrażliwe na piękno otaczającego świata, oraz bardzo świadome potrzeb swoich pupili. To osoby, którym wizja życia z psem w wielkim mieście jest bliska, a inspiracją każdego dnia jest design, street art i moda.

Marka URBAN DOOG to 100% handmade. Wszystkie produkty w całości wykonane są ręcznie z materiałów najwyższej jakości produkowanych w Polsce. Marka wspiera lokalnych producentów i działają na zasadach fair play. Marka bazuje na połączeniu piękna surowej skóry naturalnej ze szlachetnymi dodatkami, efektem czego jest unikatowy produkt.