„Attention”-singiel promujący album Bloo Crane „Bloo Feelings” :: Premiera już 26 czerwca

Już w piątek pojawi się pierwszy singiel promujący nadchodzący album artystów w Kayax – Bloo Crane :: „ATTENTION”.  Debiutancki album „Bloo Feelings” to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień́, poruszających do tańca. Jest bardzo światowo, nowocześnie i kolorowo!

Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają̨ się̨ ze sobą̨, tworząc taneczny mix.

Debiutancki album „Bloo Feelings” to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść́ o uczuciach, z którymi mierzy się̨ każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż̇ przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą̨ artyści chcą̨ się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

„Attention” to muzyczna opowieść o uczuciach towarzyszących nam przy odepchnięciu. Pożądanie atencji innej osoby, która nie zwraca na nas uwagi, pogoń za nieosiągalnym marzeniem. Przeplatająca się euforia z frustracją rosnącą w nas z każdym wykonanym krokiem, który nie przybliża nas do tej osoby. Żywe, elektroniczne brzmienie piosenki podbija emocje, poruszając każdego, nie tylko do tańca, ale również do zagłębienia się w historię – mówi Michał Polański, wokalista zespołu.

Do singla powstał teledysk, który został nakręcony w popularnym Cosmos Muzeum w Warszawie. Premiera również 26 czerwca.

Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się̨ częścią̨ projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.

EXAMPLE.PL