Artyści dla Akademii Teatralnej – koncert Radia Nowy Świat w Teatrze Collegium Nobilium

W czwartek, 24 listopada, o godzinie 20.00 w Collegium Nobilium, Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie, odbędzie się wyjątkowy koncert – Artyści dla Akademii Teatralnej. Radio Nowy Świat, które jest współorganizatorem wydarzenia, postanowiło, przy pomocy kampanii informacyjnej oraz koncertu solidarnościowego, zwrócić uwagę opinii publicznej na niewystarczające działania resortu kultury, któremu to publiczne szkolnictwo artystyczne podlega. Dochód z koncertu w całości zostanie przeznaczony na dofinansowanie Akademii i umożliwienie jej realizację zadań, do których została powołana. Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie rusza 10 listopada w kasie i na stronie Teatru.

Artyści dla Akademii Teatralnej
Koncert „Artyści dla Akademii Teatralnej” poprowadzą Joanna Kołaczkowska i Wojciech Malajkat. Radio Nowy Świat do udziału w koncercie zaprosiło wielu artystów, w tym m.in: Katarzynę Dąbrowską, Krystynę Jandę, Natalię Kukulską, Kasię Lins, Magdę Umer, Jana Młynarskiego, Adama Nowaka, Dawida Tyszkowskiego, Kwiat Jabłoni. Będzie można usłyszeć również wybrane utwory ze spektaklu A planety szaleją (młodzi w hołdzie Korze)
w wykonaniu: Macieja Dybowskiego, Juliusza Godziny, Jagody Jasnowskiej, Macieja Kozakoszczaka, Olgi Lisieckiej, Tomasza Osicy, Karoliny Piwosz, Mai Polki.

Jestem ogromnie wdzięczny Radiu Nowy Świat za zaangażowanie i pomoc w organizacji wydarzenia. Oczywiście pieniądze są dla nas bardzo istotne, zwłaszcza w sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, ale dużo większe znaczenie będzie miał szum wokół tego koncertu, który, mam nadzieję, pokaże skalę i powagę problemu – mówi Wojciech Malajkat, rektor Akademii Teatralnej w Warszawie.

Podczas koncertu usłyszymy również wypowiedzi wybitnych aktorek i aktorów (m.in. Magdę Cielecką, Elizę Rycembel, Danutę Stenkę, Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Wiktora Zborowskiego), którym los uczelni artystycznych nie jest obojętny. Koncert będzie transmitowany na antenie Radia Nowy Świat.

Bilety można kupić w kasie Teatru Collegium Nobilium przy ul. Miodowej 22/24 w Warszawie oraz na stronie http://tcn.at.edu.pl/

Więcej o koncercie: http://tcn.at.edu.pl/spektakl/artysci-dla-akademii-teatralnej/

KASA TEATRU I REZERWACJA BILETÓW
Otwarta stacjonarnie od wt. do pt. w godz. 15:00 – 19:00
oraz w weekendy w godz. 15:00 – 17:00
(lub do godziny rozpoczęcia ostatniego spektaklu)

Telefonicznie
czynna od wt. do pt. w godz. 11:00 – 19:00
oraz w weekendy w godz. 13:00 – 17:00, pod numerem telefonu 662 155 960
e-mail: kasa@e-at.edu.pl
tel. 22 635 99 39 lub 662 155 960

Aby być na bieżąco w wydarzeniach kulturalnych śledź nasza zakładkę ART.