Akcja charytatywna z okazji 18. urodzin platformy Pakamera.pl

Pakamera.pl i Psie Sucharki
1 / 5

Pakamera.pl – platforma sprzedażowa z modą i designem od polskich marek, kończy w tym roku 18 lat. Urodziny świętuje w sposób wyjątkowy. Wykorzystuje swoje doświadczenie, zdobytą wiedzę i ogromny zasięg, aby pomóc innym. Wspólnie z Psimi Sucharkami organizuje akcję charytatywną, z której cały dochód zostanie przekazany na pomoc potrzebującym zwierzakomz Fundacji dla szczeniąt – Judyta. Podczas urodzinowej akcji będzie można kupić kubki, torby i plakaty z limitowanej kolekcji powstałej specjalnie na tę okazję. Zobacz co przygotowali dla nas wspólnie Pakamera.pl i Psie Sucharki.

Pakamera.pl powstała 18 lat temu jako miejsce zrzeszające polskich projektantów. Od lat buduje rynek branży handmade i niezależnych marek. Zaraża miłością do rzeczy wyjątkowych wykonywanych lokalnie, często powstających w pojedynczych egzemplarzach. Na co dzień współpracuje z ponad 3500. brandów, budując ogromną społeczność ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Wejście w „pełnoletność” Pakamera świętuje pomagając innym. Zespół PlaNormy wspólnie
z Marią Apoleiką – ilustratorką i autorką Psich Sucharków postanowili zorganizować urodzinową akcję charytatywną, podczas której do kupienia będą kubki, torby i plakaty ozdobione wizerunkami psów, a z której cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc potrzebującym zwierzętom z Fundacji dla szczeniąt Judyta.

„Do tej pory urodziny świętowaliśmy na różne sposoby. Organizowaliśmy wystawy, targi mody czy koncerty wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej. Długo zastanawialiśmy się jak uczcić taki wyjątkowy jubileusz jakim jest osiągnięcie pełnoletności. Postanowiliśmy wykorzystać swoją największą siłę i moc, czyli Was – Przyjaciół, współpracowników i wszystkich ludzi przez lata związanych z naszą działalnością. Dzięki Wam chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby pomóc tym, którzy nie są w stanie przemówić ludzkim głosem – pieskom! „- mówi Julita Wojczakowska współzałożycielka Pakamera.pl.

Co łączy Pakamerę.pl i Psie Sucharki? Psy 🙂 i sztuka…

Psie Sucharki to miejsce, w którym jego autorka – ilustratorka Maria Apoleika, tworzy rysunki
w dowcipny sposób pokazując codzienność psów i ich opiekunów. Jej Fanpage na Facebooku śledzi ponad 365 tyś miłośników czworonogów.

W roli bohaterów ilustracji zdobiących limitowaną, urodzinową kolekcję wcieliły się cztery psy. Trzy na co dzień “pracują” w warszawskim biurze Pakamery to: Lilo, Joga i Bubba oraz pies Marii – Misio- Pudel. Wszyscy modele zgodnie zrzekli się gaży zadowalając się przysmakami.

 

Więcej szczegółów na stronie: https://www.pakamera.pl/psie-sucharki-pakamera.php

Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji dla szczeniąt Judyta ratującej psie dzieci.

Fundacja dla szczeniąt Judyta to organizacja non profit, pomagająca ogromnej liczbie psów. Ich dewiza to: pies uratowany to pies adoptowany.

100: tylu nowy podopiecznych trafia pod skrzydła fundacji każdego miesiąca. Szczenięta, mamy z maluchami, psy powypadkowe, pobite, zaniedbane, ciężko chore. Leczone są u najlepszych specjalistów, a potem w dwóch nowoczesnych ośrodkach i siatce domów tymczasowych uczone życia z człowiekiem.

505 tyle psów jest obecnie pod opieką fundacji. Judyta Ratuje zwierzęta, którym nie ma kto pomóc – tzw. ciężkie przypadki. Złamane kręgosłupy, miednice, guzy, wodogłowie, ciężkie wady serca, schorzenia neurologiczne. Jeździ na interwencje, podczas których odkrywa niewyobrażalne morze cierpienia. I nasza ulubiona liczba:

1000 ! Tyle zwierzaków znajduje nowy dom dzięki Fundacji każdego roku.