Agata Radziszewska debiutuje EP-ką “Młodzi”!

Głos młodego pokolenia! Odkryta w ramach akcji FONOBO Pitcher Agata Radziszewska debiutuje EP-ką “Młodzi”! Minialbum ukazał się nakładem FONOBO Label i już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Agata Radziszewska “Młodzi”

Agata Radziszewska prezentuje swoje pierwsze wydawnictwo niespełna rok po debiucie w ramach akcji FONOBO Pitcher. EP-ka “Młodzi” to sześć autorskich kompozycji, które możemy interpretować na własny sposób. Wydawnictwo opowiada o sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu z nas, a Agata opisuje je słowami: EP-ka „Młodzi” porusza problemy, z którymi spotykają się młodzi ludzie – zarówno uczuciowe, jak i bardziej przyziemne z życia codziennego. Od nieszczęśliwej miłości, po problem ciągłego pędu życia. Chciałabym, żeby osoba słuchająca tej płyty mogła sama interpretować utwory i dostosować je do swoich osobistych przeżyć.

Minialbum “Młodzi” ukazał się nakładem FONOBO Label. Autorką wszystkich tekstów i muzyki jest Agata Radziszewska, a producentem Jeremiasz Hendzel. Współproducentem kawałków “Szkło” oraz “Nic nie będzie tak jak dawniej” jest Mateusz Frankiewicz.

Debiutanckie kawałki Agaty już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach cyfrowych.
Numerów na żywo będzie można posłuchać podczas dwóch koncertów promujących wydawnictwo “Młodzi”. Wydarzenia odbędą się w Warszawie oraz Krakowie.

KRAKÓW – 27.11.2021 – KLUB STREFA
WARSZAWA – 2.12.2021 – CHMURY

BIO
Agata Radziszewska z muzyką związana jest od czasów dzieciństwa. Swoje pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Początkowo jej muzyka była sekretem, ale z czasem zdecydowała się podzielić nią ze światem i rok temu zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher, wypuszczając radosny kawałek zatytułowany „Dotknąć nieba”. Po sukcesie pierwszego singla kontynuuje współpracę z FONOBO Label i prezentuje kolejne utwory, które można usłyszeć na wydanej 5 listopada EP-ce “Młodzi”.

Zamów płytę “Młodzi”: https://www.mtj.pl/sklep/mlodzi-ep-przedsprzedaz/