Adam French na dwóch koncertach w Polsce!

Adam French wraz z wydaniem nowego singla “Inevitable” zapowiada pierwszą trasę koncertową w Polsce. Brytyjczyk zagra 4 kwietnia w krakowskim Klubie Alchemia oraz 5 kwietnia w BARdzo Bardzo w Warszawie.

Adam French

Adam French po raz kolejny postanawia zgłębić swoje emocje, wracając do momentu zakochania i przyglądając się temu co czuje. “Zakochanie to uczucie, które czasem przydarza się nieoczekiwanie. Dzięki temu natychmiastowemu połączeniu i przepływającej między ludźmi chemii, wiadomo, że spotkało się właściwą osobę. Choć samo uczucie czasem nie jest w stanie przetrwać próby czasu, to warto docenić piękno jego bezpośredniości oraz siły” – wyjaśnia. To właśnie temu Adam poświęcił uwagę w najnowszym singlu “Inevitable”.

French doskonale wie o czym śpiewa, ponieważ artysta ma za sobą toksyczny związek, który skończył się wyprowadzką z Londynu. To wydarzenie okazało się dla niego punktem zwrotnym. Wraz z przeprowadzką na wieś w życiu Adama pojawiła się nowa miłość, którą okazała się dawna przyjaciółka. Brytyjczyk postanowił też wziąć sprawy w swoje ręce – zaczął pracować nad płytą, która powstawała w o wiele bardziej niezależny sposób.

Utwory z nadchodzącej płyty na pewno będzie można usłyszeć w kwietniu w Krakowie i Warszawie. Zaś sama premiera drugiego albumu Adam Frencha zaplanowana jest na jesień 2024 roku.

Linki do wydarzeń:

4 kwietnia Kraków, Klub Alchemia
5 kwietnia Warszawa, BARdzo Bardzo

Sprzedaż biletów:

Kraków: https://goout.net/pl/bilety/adam-french/xgqw/
Warszawa: https://goingapp.pl/wydarzenie/koncert-adam-french/kwiecien-2024

Po więcej muzycznych informacji zapraszamy do naszej zakładki muzyka.