5 nietypowych hoteli w Polsce

Domek na drzewie z widokiem na piękny las, pływająca przestrzeń z miejscem na relaks, czy barokowe wnętrze pociągu prosto ze starych filmów? Jaka jest Twoja wymarzona sceneria weekendowego wypoczynku? Wyruszamy w poszukiwaniu nietypowych hoteli w Polsce.

facebook.com/wdrzewach/

Domek w lesie
Wypoczynek pośród zieleni oraz w drewnianym domku to jeden z lepszych scenariuszy na weekend. Kompleks W drzewach znajduje się niedaleko Lublina zaledwie 150 km od Warszawy. To miejsce spełnia wiele marzeń! Każdy chociaż raz w życiu pragnął spędzić noc w domku na drzewie, a do tego klimatyczny poranek z ulubiona kawa i widokiem na piękny zielony las.
wdrzewach.pl

Domy na wodzie
Wyjazd do Mielna kojarzymy z codziennym plażowaniem pośród tysiąca innych parawanów oraz ręczników. Mamy na to świetną alternatywę na weekend! Wypoczynek w domu umieszczonym na wodzie. Małe pomieszczenia dostarczają wszystkiego co potrzebne na weekend, a przy okazji gwarantują piękne widoki oraz cisze i relaks.
hthouseboats.com

Noc w namiocie
Dzieciństwo spędzone na mazurach w namiocie to sceneria wielu wakacji. Co powiecie na powrót w wielkim stylu? W namiocie znajdują się łoża z baldachimem oraz vintage meble, które dodają klimatu niewielkim wnętrzom. Małe oraz ciasne namioty zamieniamy w klimatyczne apartamenty! Planujemy weekend blisko natury.
glendoria.pl

Noc w odnowionym pociągu
Salonki to nietypowe apartamenty mieszczące się w carskich wagonach. Są to cztery zapierające dech w piersiach pomieszczenia wykończone w królewskim stylu. Pokoje podzielone na zielony, brązowy oraz dwa bordowe z piękną łazienką z wanną. Pomieszczenia z podwójnym łożem oraz wypełnione cesarskimi dodatkami we wnętrzach. W każdym apartamencie można poczuć się jak księżniczka!
carska.pl

Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią
Oczyszczalnia brzmi tajemniczo. Nie wiemy czego spodziewać się po tym miejscu. Jednak zgłębiając jego sekrety coraz mocniej pragniemy znaleźć się tam jak najszybciej! To miejsce wypoczynku, spotkań oraz imprez blisko natury. Znajdziecie tam 10 pokoi 2-osobowych. Każde pomieszczenie zostało poświęcone jednemu artyście oraz jednej cnocie lub grzechowi. Każde też ma zupełnie odmienny, oryginalny wystrój.
oczyszczalniamiejsce.pl