Zabawne zdjęcia gwiazd

czwartek, 13/04/2017


Pin It

Znane osoby nie zawsze są tak perfekcyjne, jak nam się wydaje. W końcu tak, jak my, są tylko ludźmi, którym zdarza się nie zawsze wyjść świetnie na zdjęciu. Oto jedne z najzabawniejszych ujęć gwiazd, które stały się viralami.

Życie gwiazdy na pewno do łatwych nie należy. Z każdej strony są oni narażeni na polujących na nich paparazzi. Jak widać na powyższych zdjęciach nie zawsze udaję im się cało uciec przed wścibskimi fotografami, którzy potrafią uchwycić ich nawet podczas upadku i to dosłownie, np. zdjęcie wywracającej się Scarlett Johansson! Nie brakuje również zdjęć ze spojrzeniami, których raczej być nie powinno, świetnym przykładem jest Hillary Clinton zerkająca na biust Christiny Aguilery. Paparazzi nie odpuszczają nawet chwil, kiedy gwiazdy chcą się zrelaksować lub pobawić. Zdjęcie Rihanny, która leży w wodzie, a dookoła niej stoją ludzie – bezcenne! Leonardo DiCaprio biegający z pistoletem na wodę – bezcenne! Ariana Grande zaatakowana przez skrzydło podczas pokazu Victoria’s Secret, również bezcenne. Nie ulega wątpliwości, że aktorzy, piosenkarze i politycy dają nam mnóstwo powodów do łez czy nerwów, ale również do śmiechu, na przykład właśnie takimi naturalnymi zdjęciami.

źródło: pinterest.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
colorista
 
SHOPINSTAGRAM
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip
    • About last night theweeknd openerfestival mainstage mystyrious starboygig live magicalhellip
    • Hello thedumplings  Orchestra mainstage openerfestival opener2017 justynases ipnops goodvibeshellip
    • Zdjcie roku  radiohead i Thom Yorke podczas pierwszego dniahellip