Wielkanocny dom

czwartek, 06/04/2017


Pin It

Wielkanoc to czas, kiedy domowe wnętrza nabierają świątecznego nastroju. Na stole znajdują się kolorowe wianki, przeplatane baziami i jajkami oraz wyjątkowe porcelanowe naczynia. Oto kilka inspiracji jak ozdobić dom na zbliżające się święta. 

Idealnym dodatkiem do wielkanocnych koszyczków są jajka wykonane z porcelany, drewna lub betonu. Każde z nich użyć można również przy kuchennych dekoracjach obok porcelanowych wazonów pełnych wiosennych kwiatów, żółtych narcyzów lub kolorowych uszytych tulipanów, które w cudowny sposób zastąpią bukiet świeżych kwiatów. Ciekawym dodatkiem do wnętrz są plakaty z wielkanocnymi zajączkami lub kurczaczkami. W kuchennym zaciszu nie powinno zabraknąć drewnianych wałków do ciastek w zajączki lub pisanki. Dla miłośników świeżej rzeżuchy mamy specjalne kiełkowniki, które pomogą w uprawie zielonego, domowego pola. Wszystkie produkty znajdziecie w specjalnej wielkanocnej selekcji na pakamera.pl.

 autor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip