Victoria Beckham dla Target

czwartek, 16/03/2017


Pin It

Porzucenie kariery piosenkarskiej dla Victorii Beckham było genialnym posunięciem. Jako projektantka robi ona zawrotną karierę, a jej ubrania to obiekt pożądania na całym świecie. Co lepsze, marzenie o posiadaniu czegoś z metką sygnowaną nazwiskiem Posh Spice, jest teraz bardziej osiągalne, gdyż do sprzedaży trafiła specjalna kolekcja stworzona dla sieci Target.

W kolekcji znajdziemy najmodniejsze fasony i kolory sezonu. Szerokie spodnie w kolorach czerni i fuksji, oversizeowe koszule w prążki, kwieciste komplety jak i kombinezony oraz spódnice. Projektantka nie zapomniała również o najmłodszych klientach sieci Target. Młode fashionistki znajdą dla siebie słodkie sukienki i bluzy. Ceny wahają się od osiemnastu do siedemdziesięciu dolarów. Co trzeba przyznać jest bardzo kuszącą, i nasz portfel chyba zostanie oczyszczony ze wszelkich oszczędności.

 

źródło: facebook.com/victoriabeckham; victoriabeckham.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip