Under-Dogs

środa, 19/04/2017


Pin It

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda pies od leżący czy stojący pies od dołu? My wielokrotnie! Dzięki Andriusowi Burba w końcu doczekaliśmy się odpowiedzi!

Andrius Burba to fotograf, który już nie raz fotografował zwierzęta od dołu. W swoich wcześniejszych projektach jego modelami były króliki, konie i koty. Tym razem jednak przyszła pora na psiaki. Wśród zabawnych fotografii znajdziemy zarówno maluchy jak i olbrzymy, które jak widać po zdjęciach bawią się naprawdę świetnie, podczas nietypowej sesji. By sfotografować zwierzaki w takiej pozycji Andrius zbudował specjalny szklany stół wytrzymujący ciężar psa każdej wielkości. Część zdjęcia zobaczycie powyżej, natomiast więcej odnajdziecie w najnowszym albumie Burba. Jak mówi plotka artysta chce w pełni poświęcić się projektowi Underlook i w następnej części mamy ujrzeć nawet tygrysy! Zapowiada się naprawdę ciekawie!

autor zdjęć: Andrius Burbaautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip