TREND: usta w kolorze czerwonego wina

piątek, 08/09/2017


Pin It

Uwielbiamy jesień nie tylko za magiczną, niepowtarzalną aurę, ale również za przepiękne, warstwowe outfity, płaszcze, nakrycia głowy. Kochamy też mierzwione wiatrem włosy, zaróżowione od wiatru policzki i wyraziste makijaże. Świat beauty oszalał w tym sezonie na punkcie ust w kolorze głębokiej czerwieni.

Na fashion weekach prezentujących kolekcje jesień/zima 2017/2018 mogliśmy często zaobserwować modelki o ustach wyraźnie pociągniętych szminkami w kolorze czerwonego wina. Wszelkie odcienie burgundu czy wiśni również były bardzo popularne. W połączeniu z rozświetloną cerą i delikatnym makijażem oczu, to właśnie usta skupiają na sobie całą uwagę. I chociaż do niedawna unikano łączenia ciemnego koloru ust z mocnym makijażem oczu, dziś makijażyści nie boją się takich zestawień. Ciemna szminka i mieniący się drobinkami złota cień do powiek, czy odcienie brązu oraz roztarta czarna kredka do powiek sprawią, że makijaż będzie bardzo efektowny i idealnie wpisujący się w jesienne trendy.

 

zdjęcia: anthony vaccarello, chiharu okonugi, dolce gabbana, dolce&gabbana, giambatista valli, revlon, rodarte, thomas de kluyver dla secret serviceautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
SHOPINSTAGRAM
  • Couple golas spotted at Berlin Fashion Week berlin berlinfashionweek berlinfashionhellip
  • Happy bday to our beloved Kate Moss katemoss fashioniconhellip
  • Our must have micro bag! microbag microbags fashion style musthavehellip
  • Bathroom at the Ritz Paris bathroom ritzparis ritz pinkhellip
 • aaaa