TREND: #unicornfood

wtorek, 20/06/2017


Pin It

Świat instagrama oszalał na punkcie kolorowego jedzenia. Pod hasztagiem #unicornfood znajdziemy tysiące propozycji, które zachwycają kolorami. Co ciekawe, większość z nietypowych barw jedzenia jest uzyskiwana w naturalny sposób. Dziś pod lupę bierzemy unicorn noodles i pizzę w kolorze grzywy jednorożca.

Unicorn pizza to nic innego, jak genialny pomysł nowojorskiej restauracji Industry Kitchen. Ciasto pizzy jest wielokolorowe, a to, co na niej się znajduje… No cóż, powiemy tyle: kolorowe gwiazdki, pianki, wata cukrowa i wiele innych składników, które sprawiają, że potrawa jest prawdziwym hitem, a klienci pokochali ją szczerą miłością.

Co z kolei z unicorn noodles? To danie, które z łatwością zrobicie sami w domu, wypróbujcie w formie buddha bowl. Makaron ryżowy wystarczy namoczyć w wodzie po gotowanej kapuście lub burakach. Możecie również spróbować zamoczyć je w roztworze ze spiruliny. Dodajcie do tego kilka kropel soku z cytryny i otrzymacie przepiękne pastelowe odcienie, które sprawią, że jedzenie będzie wyglądać jak z bajki.

 

źródło: @doveviaggi, @naturallybell, @theindigokitchen, @plant.based.kristy, @the_sunkissed_kitchen, @theindigokitchen, @vegan.astasia.99, @industrykitchen

 autor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip