TREND: sportcore

poniedziałek, 15/05/2017


Pin It

Wydaje się, że w modzie wydarzyło się już wszystko. Moda zatacza koło, a coraz więcej domów mody i komercyjnych marek z nostalgią patrzy w przeszłość i odświeża trendy, które lata temu cieszyły się ogromną popularnością. Obecnie na fali jest sportcore, czyli popularny kiedyś styl normcore w sportowym wydaniu.

Obszerne bluzy, długie skarpetki, dresowe spodnie albo dżinsy z wysokim stanem – te elementy garderoby przeżywają swój renesans. Pokochały je nie tylko projektanci, którzy na fashion weekach pokazywali swoje interpretacje tego trendu. Gwiazdy również pokochały ten styl – topmodelki takie jak Bella Hadid czy Kendall Jenner często możemy zobaczyć w dresowym total looku. Czołowa polska blogerka – Maffashion – do bluzy z nadrukiem MISBHV dobrała białe, tenisowe skarpetki i torebkę Gucci. To właśnie w dobieraniu dodatków tkwi to, że obok trendu świat mody nie przeszedł obojętnie. Ubrania zakładamy warstwami, łączymy faktury i materiały, często z pozoru nie pasujące do siebie elementy garderoby, tworzą prawdziwie wybuchową całość. Dokładnie tak samo, jak w przypadku naszych ulubionych bohaterów seriali z lat 90.!

 

 

źródło: vogue mexico, highsnobiety, konbiniautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip