The Wooden House

piątek, 05/05/2017


Pin It

Drewniany dom został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu ciepłego schronienia przed niekorzystną pogodą, jednocześnie tworząc wnętrze odzwierciedlające poczucie bycia na świeżym powietrzu. Drewniana przestrzeń skutecznie zachęca do odwiedzin.

Pokoje wychodzą naprzeciwko szklanych elewacji, dając żywe kolory oraz kształty naturalnego otoczenia. Pokój dzienny, jadalnia, kuchnia i łazienka z sauną znajdują się na parterze, a dwie sypialnie na górze, dając widok na pokoje na parterze. Szczególną uwagę zwrócono na umiejscowienie domu. Umieszczony w środowisku przyrodniczym na skraju dużego lasu, nie zakłócając piękna krajobrazu. Projektanci wykorzystali drewno jako materiał dominujący, aby dom mógł delikatnie zakamuflować się z zalesionym tle. Architekci ze studio PIKAPLUS otrzymali 2 miejsce w kraju za najlepszą konstrukcję drewnianą w Słowenii.

źródło: studio PIKAPLUS
foto: MIHA BRATINAautor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
colorista
 
downtown abbey
 
stylistka
 
SHOPINSTAGRAM
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip
    • About last night theweeknd openerfestival mainstage mystyrious starboygig live magicalhellip
    • Hello thedumplings  Orchestra mainstage openerfestival opener2017 justynases ipnops goodvibeshellip
    • Zdjcie roku  radiohead i Thom Yorke podczas pierwszego dniahellip