Surrealistyczny projekt artystyczny

piątek, 07/07/2017


Pin It

Luisa Azevedo bardzo wcześnie zaczęła interesować się sztuką i fotografią. Dziewczyna nie ukrywa, że ogromną rolę odegrały w tym social media, które są nieskończoną kopalnią inspiracji. Większość zdjęć jej autorstwa jest zrobiona smartfonem, co szybko przestało jej wystarczać. Zaczęła eksplorować dotychczas nieznane obszary fotografii oraz szkolić swoje umiejętności w popularnym Photoshopie.

W obróbce graficznej Luisa widzi duże wyzwania, które codziennie stawia na swojej drodze. Zauważa, że może dowolnie dokonywać dekonstrukcji rzeczywistości i tworzyć swoją własną, autorską, absolutnie od podstaw. W jej pracach dostrzegamy ogromną bajkowość i dowód na to, że wyobraźnia artystki nie ma żadnych granic. Obrazy są hipnotyzujące i zupełnie zaskakujące, przyciągają wzrok. Inspiracje Azevedo znajduje dosłownie wszędzie i wierzy w to, że kreatywność nie ma hamulców.

 

źródło: www.heyluisa.comautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip