Summer street style: smart casual

czwartek, 29/06/2017


Pin It

W upalne dni wszyscy szukamy wygody i swobody. Niestety czasem jesteśmy ograniczani przez miejsce w którym pracujemy lub event na który się wybieramy. Królowe street style wiedzą jednak jak połączyć funkcjonalność i zasady. Oto kilka inspiracji, które spokojnie możesz przenieść do swojej letniej szafy.

Podczas wyboru letniej stylizacji ważny jest materiał. Wybieraj naturalne, lekkie i przewiewne tkaniny, które dadzą Ci poczucie komfortu – świetnie sprawdzi się len i bawełna. Doskonałym letnim odzieniem jest spódnica i sukienka! Pasują one doskonale na każdą okazję. Długą bawełniana spódnice możesz połączyć z elegancką koszula, tym samym stworzysz bardzo elegancki look, który świetnie sprawdzi się w biurze czy wieczornym wyjściu, a do tego będzie bardzo przewiewny i da Ci uczucie lekkości. Nie bój się też kwiatów, prążków i kratek, warto w lato dorzucić do swojej garderoby trochę kolorów i wzorów, gdyż jest to najlepszy okres do takich małych szaleństw. Nawet w biurze jak i na imprezach.

źródło: pinterest.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip