Sukienka na wesele

piątek, 19/05/2017


Pin It

Ślubny sezon w pełni, a co za tym idzie? Nowa sukienka! By ułatwić Ci poszukiwań wraz ze stylistą platformy Pakamera.pl wybraliśmy najmodniejsze wzory sukienek na ten sezon. 

Podczas tegorocznego weselnego sezonu głównym trendem jest naturalność. Pamiętaj to nie ty masz tego wieczoru błyszczeć tylko Panna Młoda. Dlatego weselna sukienka powinna być skromna, ale elegancka. Unikaj przesadnych ozdób i zbyt dużej ilości głębokich wycięć, jeden dekolt w zupełności wystarczy. Ciekawą alternatywną dla sukienki może być kombinezon lub damski garnitur. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które wzbudzi zainteresowanie, ale nie odwróci uwagi od Panny Młodej. Garnitur i kombinezon ma również ten plus, że są bardzo wygodne i będą wyglądać genialnie z płaskim obuwiem! My wraz ze stylistą platformy Pakamera.pl wybraliśmy najmodniejsze wzory sukienek na ten sezon, wszystkie modele prezentowane powyżej znajdziesz w specjalnej selekcji – Weselna Kreacja.

źródło: Pakamera.plautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip