Sposób na TOFU!

wtorek, 31/01/2017


Pin It

W poszukiwaniu odpowiednich składników do wiosennej diety przedstawimy tofu, czyli twarożek z mleka sojowego. To wspaniała alternatywa dla mięsa, czyli wartościowe oraz pyszne źródło białka.

Tofu to składnik wielu orientalnych oraz wegetariańskich potraw. Odpowiednie urozmaicenie w przygotowaniu pozwoli pozbyć się przekonania, że tofu jest bezsmakowym dodatkiem stworzonym jedynie dla wegetarian. Ciekawe przygotowanie sojowego przysmaku pozwoli zakochać się w pysznej przekąsce oraz na stałe wprowadzić w jadłospis jako dodatek do wielu dań. Tofu zazwyczaj kupujemy w grubszych plastrach, które można wykorzystać do hamburgerów w towarzystwie świeżej sałaty i pomidorów. Delikatnie grilowany sojowy serek pysznie współgra z wszelkiego rodzaju sałatach. Jako danie główne proponuje zestawienie 3 zdrowych smaków tofu, awokado i odrobina ryżu. Dla miłośników fastfoodowych smaków zachęcamy do upieczenia sojowych frytek z pysznym dipem. Smacznego!

Foto: Whiteonricecouple, Killing Thyme, thecookiewriter, littlespicejar, colorfulrecipes, SWEETASHONEY, Delicious from scratch, The Kitchn, The Kitchn, Veggie and the Beast, A Beautiful Mess, Mindful Chef, Mindful Chef, Lazy Cat Kitchen, Crazy Vegan Kitchen, I Am A Food , The Healthy Hunter, Dishmaps, Pinch of Yum, Food52,

 autor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Id wita Czas na ozdoby Ikeowskie frakt macie na 100hellip
    • Poduszka z ogonem ktra ukoi Twoje serce Qoobo to robothellip
    • Od kiedy Anthony Vaccarello obj dowdztwo w Saint Laurent tenhellip
    • Jak zapakowa prezent? To pytanie co roku powraca do nashellip