Spodnie bermudy – to się nosi!

poniedziałek, 10/07/2017


Pin It

Na słowo bermudy nie jednej osobie włos się jeży. Niesłusznie! Ten wakacyjny model spodni to  świetny zamiennik dla spódnicy, są wygodne, potrafią być bardzo elegancki i do tego przewiewne! Oto jak nosi się bermudy w wielkich modowych stolicach!

Bermudy to spodnie, które są kwintesencją wakacji. Krótkie, wygodne, przewiewne, znajdują się w każdej podróżnej walizce. Jednak może być to również bardzo dobry model w miejskich stylizacjach. Bermudy do kolan możesz spokojnie założyć do biura, połączone z koszulą i szpilkami będą wyglądać bardzo profesjonalnie. Krótsze wersje zostaw sobie na „miasto”, możesz je nosić zarówno z adidasami jak i obcasami. Naszym przepisem na doskonałą letnią stylizacje z bermudami to – szerokie model bermudów, klapki lub espadryle i nonszalancko założona koszula, całość wykańczamy kapeluszem i wygodnym skórzanym plecakiem! Efekt … „Palce lizać”!

źródło: pinterest.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip