Rodzicielstwo bez cenzury

środa, 23/11/2016


Pin It

Simon przedstawia się jako „tata czterech dziewczyn, mąż jednej”. Jego instagramowe konto @father_of_daughters to prawdziwa satyra dookoła tematu rodzicielstwa. Córki – wszystkie poniżej 10 roku życia – czasem nieźle dają mu w kość. A Simon? Chce pokazać, że rodzicielstwo to nie  tylko idylliczne życie.

Simon Hooper jest tatą, który ma pełne ręce roboty. Głowa rodziny z pięcioma dziewczynami na pokładzie ma przed sobą wiele wyzwań. Simon z dystansem podchodzi do sprawy rodzicielstwa i nie boi się pokazać, że czasem bywa ciężko. Ale chociaż bywa ciężko, najważniejsze, że  humorem. Seria zabawnych zdjęć na jego instagramie odczarowuje etos wychowania dzieci jako magicznego, bezkonfliktowego i bezproblemowego etapu w życiu każdego człowieka. Hooper śmieje się, że zawodowo używał swojej głowy do rozwiązywania globalnych problemów w firmie, w której jest zatrudniony, a teraz – jest ekspertem w sprawach produktów dla dzieci i szybkiej kalkulacji zniżek na potrzebne rodzicom rzeczy. W rozmowie z Huffington Post Simon przyznaje, że chce pokazać realia rodzicielstwa i to, że każdy problem można rozwiązać – najważniejszy jest humor i dobre nastawienie!

źródło: www.instagram.com/father_of_daughtersautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip