Robi Agnes: piękno z Litwy

piątek, 28/07/2017


Pin It
ROBI AGNES to marka z Litwy założona przez  dwie przyjaciółki: Robertę i Agne w 2013 roku. Dziewczyny od samego początku chciały tworzyć produkty z najwyższej jakości materiałów. Postawiły na wyroby z wełny i skóry. Dziś mogą poszczycić się przepięknymi lookbookami, luksusowymi produktami i fankami brandu na całym świecie, również w Polsce.
Zarówno Roberta, jak i Agne przykładają ogromną uwagę do jakości materiałów i tego, by sprowadzać je z najlepszych fabryk. Przyjaciółki świetnie dogadują się nie tylko na stopie prywatnej, ale również zawodowej, co pozwala im tworzyć fantastyczny mix, świetnie sprawdzający się w zarządzaniu marką. Modele zaprojektowane przez założycielki mają proste, klasyczne konstrukcje, są bardzo uniwersalne, a przy tym zwracają uwagę pieczołowicie dopracowanymi szczegółami. Kolorowe swetry, kardigany czy sukienki świetnie sprawdzają się przez cały rok i zachwycają klientów z różnych zakątków globu.

Produkty marki ROBI AGNES możecie znaleźć na platformie Pakamera.pl

zdjęcia: Robi Agnesautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip