RED DOT: tatuaże Mentat Gamzy

piątek, 09/06/2017


Pin It

Mentat Gamze jest tatuażystką z Turcji, który przeszła długą drogę zanim odnalazał swoją ścieżkę kariery. Studiowała filologię niemiecką, była grafikiem, handlowcem – parała się różnych zawodów. W pewnym momencie stwierdziła, że to, co robi, nie daje jej radości i postanowiła zrezygnować z dotychczasowej pracy. Co z tego wynikło?

Gamze odkryła, że jej sposobem na walkę z rutyną i stresem jest rysowanie. Kiedy rzuciła pracę, uznała, że fajnie byłoby jego rysunki przenosić na skórę. Jej przygoda z tatuażem rozpoczęła się na dobre, kiedy sama poznała wszystkie tajniki tatuowania. Co jest wyjątkowego w jej tatuażach? Tatuuje czarnym tuszem i do swoich rysunków dodaje charakterystyczną czerwoną kropkę. Co ona oznacza? Symbolizuje nadzieję i odwagę. Klienci Mentat bardzo osobiście podchodzą do jej pomysłu. Dla każdego z nich czerwona kropka oznacza co innego.

 

źródło: Instagramautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip