Prada w sportowym wydaniu

czwartek, 09/11/2017


Pin It

Marka Prada kojarzy się z włoską, lekko szaloną elegancją. Założycielka i główna projektantka Miuccia Prada tym razem postawiła na chwilę odejść od określonych kanonów i postawiła na wygodę w wersji sportowej, a mowa o sneakersach Prada Cloudbust.

 

Nie ulega wątpliwości, że moda musi podążać za trybem i sposobem życia, które kojarzy się nam z ciągłym biegiem. Projektanci muszą odpowiadać na potrzeby konsumentów, dlatego coraz częściej wplatają w swoje kolekcje ubrania sportowe, które zapewniają swobodę ruchów i pełna wygodę.

Nie inaczej było w przypadku marki PRADA, która wprowadziła na rynek kolekcję butów Prada Cloudbust. Design po raz kolejny łączy się w idelaną parę z modą. Buty zaprojektowane przez Miuccię Pradę kosztują około 600 Euro i co najważniejsze dla trendseterów pasują zarówno do sportowego jak i eleganckiego look’u.

Innowacja, design, futuryzm to określenia, które doskonale opisują projekt Prady. Jak mówi sama projektantka, w założeniu chciała stworzyć buty, które kojarzą się z lekkością, a mimo to wpisują się w estetykę obuwia sportowego.

„Prada Cloudbust stanowi nowy rozdział w historii marki. Przedstawia innowacyjność luksusowego obuwia sportowego” – mówi Miuccia Prada, a my nie mamy co do tego żdanych wątpliwości.

Źródło: Vogue Italia

 autor: Ola KwiatkowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Between
 
Progresja
 
Kygo - patronat
 
SHOPINSTAGRAM
    • Szukasz idealnego prezentu dla fashionistki? Zajrzyj na Examplepl i dohellip
    • Gluten Appetit to restauracja w ktrej krluje gluten! Dodatkowo nakarmiciehellip
    • Halloween is coming! halloween inspiration beauty halloweenmakeup makeup sugarskull girlhellip
    • Millie Bobby Brow  kochamy jej styl! Wicej czytaj nahellip