Powstanie musical na podstawie serialu Przyjaciele!

czwartek, 13/04/2017


Pin It

Serial Przyjaciele jest jedną z najlepszych produkcji w historii telewizji. Chociaż powstał ponad 20 lat temu, do dziś pozostaje aktualny i ma ogromne grono fanów na całym świecie. Dla wszystkich stęsknionych za paczką przyjaciół z Manhattanu, mamy super wiadomość! Powstanie musical inspirowany historią Przyjaciół

Co jakiś czas pojawiały się w sieci spekulacje na temat kontynuacji serialu. Niestety, wszystkie nadzieje okazały się płonne – Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe zdementowała plotki i powiedziała, że nie ma żadnych szans na wznowienie produkcji. Jednak niedawno świat obiegła wiadomość o musicalu, którego akcja będzie opierała się na fabule kultowego serialu. Scenariusz musicalu został napisany przez Boba i Tobly’ego McSmith, którzy znani się z musicalowych parodii ikonicznych produkcji, jak Beverly Hills 90210, Pełna Chata, czy Keeping Up With The Kardashians (tytuł musicalu to Katdashains! The Musical!).

Premiera musicalu przewidziana jest na jesień 2017 roku w nowojorskim Triad Theatre. Opublikowana jest lista piosenek, które będzie można usłyszeć, m.in. The Only Coffee Shop in New York City, How You Doing, Ladies?, Hey Ugly Naked Guy Who Lives Across the Street!, We Were on a Break!, Oh. My. God. It’s Janice! i inne inspirowane najśmieszniejszymi momentami serialu.

 

źródło: huffington postautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Empik
 
SHOPINSTAGRAM
    • Boguslavskaya to poczenie tradycji ze wspczesnoci rzemiosa z nowoczesn technologihellip
    • Przepis na lody domowej roboty mniam icecream homemade homemadefood healthyhellip
    • niadanie idealne acaibowls photo elsaswholesomelife zobaczcie nasze wybory na exampleplhellip
    • Aktywny wgiel to prawdziwy super skadnik ktry podbija serca wszystkichhellip