Pojemniki na zabawki

czwartek, 12/10/2017


Pin It

Pokój malucha to niekończący się kolorowy bałagan pełen klocków samochodów czy małych laleczek. Chcąc uratować małego bohatera z opresji warto odnaleźć odpowiedni pojemnik na zabawki, który odpowiednio zadba o porządek. W poszukiwaniu pojemnika zaglądamy na pakamera.pl.

Wybór pojemników na zabawki, akcesoria, kredki czy ubranka dla lalek jest ogromny! Wszystko zalezy czego potrzebuje maluch. Dla wygodnych urwisów najlepsze są obszerne worki z uchwytem w którym pomieszczą się wszystkie drobiazgi. Dla bardziej wymagających, lubiących porządek księżniczek proponujemy pastelowe walizki, które można układać jedna na drugiej tworząc kolorowe komody. Wszystko zależy od tego czego maluch potrzebuje ewentualnie jaki pojemnik będzie ciekawie wyglądał we wnętrzu. Dopasować można kolorem, kształtem lub wielkością pudełka. Dla maluchów najlepsze są okrągłe maty do zabawy klockami, gdzie żaden klocek nie zagubi się podczas sprzątania. Na koniec dnia wystarczy matę zamienić w duży worek na zabawki i gotowe! A wszystko z myślą o rodzicach:) W poszukiwaniu kolorowych worków, pudełek i pojemników na zabawki zaglądajcie na pakamera.pl.

Marki:: gucialoveskids, twins, Nolli Polli, metallove, Bilbo, Lollipop, Sangotrade, Cosy Baboo, Lilushop, Cozydotsautor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
SHOPINSTAGRAM
  • Couple golas spotted at Berlin Fashion Week berlin berlinfashionweek berlinfashionhellip
  • Happy bday to our beloved Kate Moss katemoss fashioniconhellip
  • Our must have micro bag! microbag microbags fashion style musthavehellip
  • Bathroom at the Ritz Paris bathroom ritzparis ritz pinkhellip
 • aaaa