Podróż Gandalfa

piątek, 17/02/2017


Pin It

Nowa Zelandia jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Świetnie pokazana w filmowej trylogii Władca Pierścieni, zachwyciła nie tylko fanów mitologii Śródziemia. Zainspirowała też fotografa Akhila Suhasa do półrocznej wędrówki po zakątkach wysp. Podróż to niebanalna, bo Suhas wciela się w rolę samego Gandalfa!

Podróż fotografa to ponad 9 tysięcy mil. Suhas nazwał ją: #GandalfTheGuide. Chciał pokazać swój kraj z zupełnie nowej perspektywy. Stwierdził, że Nowa Zelandia znana jest najbardziej z dwóch rzeczy: zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz dzieł Tolkiena. Połączył te dwie rzeczy w jedno i stworzył niebanalny projekt, który podbija serca internautów. W jaki sposób udaje się Suhasowi uwiecznić na zdjęciach siebie na tle wspaniałych widoków? Na początku próbował robić portrety z pomocą statywu, niestety nie otrzymywał efektu, o jaki mu chodziło. Zamiast tego zaczął prosić ludzi spotkanych na szlakach o zrobienie zdjęć. Jak Wam się podoba projekt? My nie możemy się napatrzeć!

 

źródło: www.instagram.com/akhilsuhasautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip