Plaża z Haloart
| Komentarze : Kategoria : Autor : www : |
1 komentarz Moda i okolice haloart haloart.pakamera.pl |
Wakacje tuż, tuż… czas urlopów, wyjazdów, plażowania….W galerii Haloart możesz znaleźć kilka oryginalnych pomysłów na akcesoria i dodatki plażowe. A oto kilka z nich :
ZAMKOTORBA – torba plażowa uszyta z kilku metrów zamka , rozsuwana od A do Z. Lekka jak piórko, a pomieści wiele drobiazgów. Możesz włożyć do niej mokry ręcznik czy kostium kąpielowy; nie rozciągnie się i nie zafarbuje, a na plaży dasz dziecku do zabawy i masz święty spokój. Torbę można prać w pralce bez obawy utraty fasonu.

zamkotorby
Mini pokoik plażowy – ręcznik frotowy organizer; na łóżko plażowe lub leżak, z mnóstwem kieszeni, które pomieszczą Twój plażowy ekwipunek i urządzą Cię na cały dzień. Po złożeniu ręcznik jest torbą na ramię, do której wrzucisz wszystkie drobiazgi.

mini pokoik plażowy
Pareo inaczej – wersja bez wiązania i upinania, niezwykle proste do złożenia i wygodne, na plecach tworzy duży dekolt. Dostępne w wersji długiej i krótkiej. Parea uszyte są z lekkich, zwiewnych, kolorowych i niemnących materiałów.

pareo
Kokardowy kaszkiet – płócienny, lekki, przewiewny, idealny na słońce i upał, wycieczki i na każdą okazję. Bardzo ładnie układa się na głowie, jest lekko przyduży, zgodnie z tendencjami.

kaszkiet
Haloapaszka – nieoceniony dodatek do założenia na głowę, szyję, biust lub talię.

haloapaszka
Ażurowy pas – ubrany na kostium kąpielowy uwolni Twoje ręce od torebki albo jeśli preferujesz toples zastąpi górną część stroju w drodze do baru.

pasotopy


zapraszamy do naszej galerii
http://www.pakamera.pl/haloart-0_s12032639.htm
Zostałam rozbawiona przez młynki do soli i pieprzu :D Projektant: Frank Kerdil. Można kupić ...
akcesoria . biżuteria . bransoletki . broszki . ceramika . decoupage . Design . dla-dzieci . dodatki . dzieci . filc . folk . fotografia . Handmade . ilustracje . kolczyki . kolor . kwiaty . lampa . meble . moda . naszyjnik . naszyjniki . oświetlenie . prezent . projektanci . recycling . recykling . retro . smaki . spódnice . srebro . sukienki . sztuka . torebka . torebki . trendy . ubrania . vintage . vintagedoll . Wnętrza . wnętrze . wywiad . zdjęcia . święta .
| 1. | Zagadka : |
| do jedzenia :) sztućce :) | |
| 2. | Zjedz posiłek i zrelaksuj się w rafie koralowej : |
| kurczę, jak dla mnie waginalny a nie koralowo-rafowy ;) | |
| 3. | Zagadka : |
| takie mini podwójne widelce :) | |
| 4. | AHy i OHy : |
| hahaha, a widzisz :D | |
| 5. | Zagadka : |
| Widelco-łyżko-nóż |

Magda - 07 września 2009 13:39
Dziewczyny gratuluje pomysłow, tylko pozazdroscic płodności umysłu