pigment ninja

poniedziałek, 17/07/2017


Pin It

Tatuator ukrywający się pod pseudonimem Pigment Ninja przez lata interesował się sztuką graffiti, dużo rysował w swoich notatnikach. Studiował fotografię i udało mu się tylko przez trzy miesiące pracować w zawodzie. Dlaczego? To nie była jego pasja, a swoje spełnienie znalazł w zupełnie innej dziedzinie.

Znalazł pracę w studio tatuażu, był sprzedawcą. Przez trzy lata pracował tam i szkolił się w rysowaniu. W końcu musiał zacząć poważniej myśleć o swoim życiu i zastanawiać się, czy znaleźć „normalną” pracę, czy może swój talent do rysowania przekształcić w coś więcej i zacząć tatuować. Co jest nietypowego w jego pracy? Rysuje świetne ilustracje inspirowane scenami filmowymi, przerysowuje również na skórę zdjęcia rodzinne swoich klientów. Takie prace mają gigantyczną wartość sentymentalną. Pigment ninja pracuje w stylu retro minimal. Tatuaże są małe, detale są ograniczone do minimum, a artysta skupiony jest na sile ogólnego przekazu.

 

źródło: www.instagram.com/pigmentninjaautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip