pigment ninja

poniedziałek, 17/07/2017


Pin It

Tatuator ukrywający się pod pseudonimem Pigment Ninja przez lata interesował się sztuką graffiti, dużo rysował w swoich notatnikach. Studiował fotografię i udało mu się tylko przez trzy miesiące pracować w zawodzie. Dlaczego? To nie była jego pasja, a swoje spełnienie znalazł w zupełnie innej dziedzinie.

Znalazł pracę w studio tatuażu, był sprzedawcą. Przez trzy lata pracował tam i szkolił się w rysowaniu. W końcu musiał zacząć poważniej myśleć o swoim życiu i zastanawiać się, czy znaleźć „normalną” pracę, czy może swój talent do rysowania przekształcić w coś więcej i zacząć tatuować. Co jest nietypowego w jego pracy? Rysuje świetne ilustracje inspirowane scenami filmowymi, przerysowuje również na skórę zdjęcia rodzinne swoich klientów. Takie prace mają gigantyczną wartość sentymentalną. Pigment ninja pracuje w stylu retro minimal. Tatuaże są małe, detale są ograniczone do minimum, a artysta skupiony jest na sile ogólnego przekazu.

 

źródło: www.instagram.com/pigmentninjaautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
colorista
 
downtown abbey
 
stylistka
 
SHOPINSTAGRAM
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip
    • About last night theweeknd openerfestival mainstage mystyrious starboygig live magicalhellip
    • Hello thedumplings  Orchestra mainstage openerfestival opener2017 justynases ipnops goodvibeshellip
    • Zdjcie roku  radiohead i Thom Yorke podczas pierwszego dniahellip