O kawie przy kawie – spotkanie z Natalią Piotrowską

piątek, 21/07/2017


Pin It

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. W samym sercu Warszawy, w industrialnej przestrzeni Studio Smolna, spotkaliśmy się z Natalią Piotrowską, mistrzynią Polski BARISTA 2017. Spotkanie miało również na celu zaprezentowanie nowych produktów marki DeLonghi.

Dwóch zaprzyjaźnionych z redakcją Example baristów podzieliło się z nami swoimi spostrzeżeniami po spotkaniu:

Szymon: Jako para kawowych geeków popieramy szerzenie kultury kawowej wszystkimi możliwymi kanałami, dlatego ta inicjatywa od razu nam się spodobała. Na wielki plus spotkania zaliczamy możliwość spotkania z Natalią Piotrowską, utytułowaną baristką, której otwartość i skromność  w połączeniu z ogromną wiedzą zrobiła na nas wielkie wrażenie. Fajnie było przetestować automatyczne ekspresy DeLonghi, z którymi wcześniej nie mieliśmy okazji pracować.

Bartosz: Dowiedzieliśmy się jak powstała firma DeLonghi, a także kilku ciekawostek na temat spożywania kawy we Włoszech i kulturze z tym zwiazanej. Takie spotkania są potrzebne, aby móc porozmawiać z innymi o kawie w miłej i profesjonalnej atmosferze.

 

zdjęcia: materiały prasowe, sprudgelive.comautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip