Nowe uniformy Hainan Airlines

wtorek, 11/07/2017


Pin It

Zawód stewardesy choć wydaję się fascynujący i pełen wrażeń, do łatwych nie należy. Życie na ciągłym „odlocie” bywa trudne do pogodzenia z prywatnym egzystowaniem. Jednak właściciele linii lotniczych zawsze starają się wynagrodzić to wszystko, fundując między innymi pracownicze uniformy haute couture, tak jak zrobiło to Hainan Airlines.

Hainan Airlines na prezentacje najnowszych ubiorów służbowych swoich pracowników wybrało jedno z większych wydarzeń w świecie mody –  Paris Haute Couture Week. Trzeba przyznać, że idealnie wpisały się one w klimat tego święta. Nowe uniformy stewardes i stewardów wyglądają niczym zdjęte z wybiegów od najlepszych projektantów. Za projekt odpowiedzialny jest Laurnce Xu, który słynie ze swoich bajkowych sukni. W strojach Hainan Airlines wykorzystał on chińskie motywy i przemieszał je z inspiracjami z całego świata, tworząc międzynarodowy look.

źródło: designscene.netautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip