New York Fashion Week Spring ’18

czwartek, 07/09/2017


Pin It

Sezon Fashion Weeków wystartował, tradycyjnie na pierwszy ogień poszedł Nowy Jork. Po pierwszym dniu jest naprawdę gorąco, a to dopiero początek. Dziś jednak nie skupimy się na pokazach, a na tym co dzieję się podczas nich na backstage!

Zdecydowanie najgłośniejszym i jednym z bardziej wyczekiwanych pokazów był ten należący do Toma Forda. Projektant jest znany ze swoich kobiecych, minimalistycznych ale seksownych kolekcji. Tegoroczna nie była inna, nie brakuję w niej garniturów, dopasowanych sukienek i skór, a to wszystko oczywiście w najmodniejszych kolorach na wiosna-lato 2018. Jednak nie mieliśmy mówić o kolekcji, a o tym co dzieję się za kulisami podczas pokazu. Co tam znajdziemy? Przede wszystkim sporą dawkę zabawy! Śmiech, pogaduszki z fryzjerami i ekipą od make-up, a do tego szampan i moda z najwyższej półki. Zresztą, co tu opowiadać, widać to wszystko na zdjęciach prezentowanych powyżej!

źródło: vogue.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip