Marek Napiórkowski kolejnym gościem studia U22

czwartek, 07/09/2017


Pin It

5 września w warszawskim Studiu U22 przy Alejach Ujazdowskich miał miejsce wyjątkowy odsłuch albumu „WAW-NYC” autorstwa Marka Napiórkowskiego. Spotkanie na trzy tygodnie przed oficjalną premierą materiału zostało zorganizowane w ramach inicjatywy ZPAV – Piątków z Nową Muzyką.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od rozmowy, którą Piotr Metz przeprowadził z jazzmanem. Dotyczyła ona albumu „WAW-NYC”, którego premiera została zaplanowana na 29 września. Premierowe kompozycje artysty łączą dwa odległe miasta siłą muzyki ich jazzowych reprezentantów. Na płycie bowiem usłyszeć można wybitnego i rozchwytywanego basistę, Roberta Kubiszyna, nowojorskiego mistrza perkusji – Clarence Penn’a, nominowanego za do Nagrody GRAMMY pianistę – Manuela Valera oraz jednego z najwybitniejszych saksofonistów na świecie – Chrisa Pottera. W przerwach między rozmową zgromadzeni w U22 dziennikarze wysłuchali wybranych kompozycji z najnowszego albumu artysty.

Po krótkiej przerwie goście – również przedpremierowo – obejrzeli teledysk do utworu „The Way”. Na spotkaniu obecna była również Ilona Bekier – tancerka i choreografka, która zagrała główną rolę w teledysku. Dodatkowo, w teledysku udział wzięli: Danuta Stenka, Iza Kuna, Hanna Konarowska, Grzegorz Małecki, Krzysztof Stelmaszczyk i Piotr Adamczyk. Teledysk jest dostępny w serwisie YouTube.

 

 autor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Progresja
 
Kygo - patronat
 
SHOPINSTAGRAM
    • Szukasz idealnego prezentu dla fashionistki? Zajrzyj na Examplepl i dohellip
    • Gluten Appetit to restauracja w ktrej krluje gluten! Dodatkowo nakarmiciehellip
    • Halloween is coming! halloween inspiration beauty halloweenmakeup makeup sugarskull girlhellip
    • Millie Bobby Brow  kochamy jej styl! Wicej czytaj nahellip