Największe ogłoszenie Audioriver 2017

piątek, 19/05/2017


Pin It

Znamy kolejne gwiazdy tegorocznego festiwalu Audioriver! Organizatorzy jak zawsze nie zwalniają tempa i karmią nas najlepszym gatunkiem bitów. Tego lata w Płocku będzie naprawdę gorąco!

Kilkadziesiąt godzin przed czwartkową podwyżką cen karnetów, organizatorzy festiwalu Audioriver podali kolejnych kilkanaście gwiazd, które jednocześnie zamykają zagraniczny program głównej części wydarzenia. W ogłoszeniu widać niesamowitą różnorodność gatunkową i rozmach płockiego festiwalu. Aż trzy projekty – ZHU, Mount Kimbie, Kraak & Smaak – to pełnowymiarowe zespoły pokazujące, że muzyka elektroniczna świetnie sprawdza się nie tylko w klubach, ale i na wielkich scenach.  Jak przystało na Audioriver, reprezentacja house’u i techno w ogłoszeniu także jest piekielnie mocna. Na płockiej plaży zobaczymy – Stephana BodzinaNicole Moudaber, Jorisa VoornaMind Against oraz pierwszy polski występ reprezentanta wytwórni Drumcode i GEM: Enrico Sangiuliano. Listę ogłoszeniową zamykają artyści reprezentujący drum & bass: Klute, Total Science, Halogenix, BCee. Redakcja Example.pl już zaklepuje miejsca pod sceną!

źródło: informacje prasoweautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip