Najsłynniejsze dresiarskie momenty gwiazd

czwartek, 20/10/2016


Pin It

Dresy to zdecydowanie jedne z najwygodniejszych ubrań. Choć głównie nosimy je na siłownie, szybki wypad do sklepu, czy po prostu po domu, to jednak co jakiś czas mają one swój wielki „come back” i stają się stylowym odzieniem. My przypominamy najsłynniejsze dresowe momenty z życia gwiazd.

Na liście znalazły się zarówno klasyki lat 90, wczesnych 2000 jak i sławy dzisiejszych czasów. Dawniej wśród pań dresiarski prym wiodły Paris Hilton, Missy Elliott, Britney Spears, które były wielkimi fankami welurowych „tracksuitów”. Dziś są to Rihanna i Kylie Jenner, które swoje dresy łączą z ubraniami haute couture, tworząc niezwykłe streetowe stylizacje. Jednak warto pamiętać również o panach. Trudno wyrzucić z głowy postać Ali G, którą odgrywał Sacha Baron Cohen, jego dresiarskie stylizacje pozostaną na zawsze w naszych głowach i sercach. Do naszych ulubieńców należy również Pharrell Williams. Żaden inny mężczyzna nie potrafi nosić stylowego kapelusza i sportowej bluzy tak jak on!

źródło: pinterest.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip