Moda z metką Made in Egypt

czwartek, 13/07/2017


Pin It

Egipt kojarzy nam się głównie z piramidami, pustynia i Nilem. Błąd! Od dziś to miejsce wakacyjnych eskapad będzie kojarzone również z kreatywną moda, przyczynia się do tego między innymi Dana Frid, w której projektach się zakochaliśmy!

Dana Frid to pochodząca ze Wschodniego Kairu projektantka, której droga nie była łatwa. Cała rodzina, oprócz mamy,  zawsze powtarzała jej by tworzenie ubrań było tylko hobby, a nie zawodem. Jednak Dana nie słuchała tego gadania i postanowiła działać! Co bardzo nas cieszy. Efektem tego są koszulki, bluzy i spodnie z florystycznymi nadrukami, w które wplecione zostały napisy. Głównie są to nazwy marek przemienione na hasła, tak jak np. RIP, zostało przetłumaczone na Rest in Prada. Nie brakuję również tu Chanel, Gucci i ich słynnych węży, czy Versace. Wszystko zostało wykonane oczywiście na koszulkach z egipskiej bawełnie, która jest jedna z najlepszych jakościowo. Projekty Dany to nasza obsesja!

źródło: instagram.com/danaafrid

 autor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip