Mnóstwo życzeń w koszyczku

 
ARTYKUŁ
sobota, 11 kwi 2009 

Julka Komentarze :
Kategoria :
Autor :
www :
1 komentarz
Wnętrza
Julka
lemoniada.pakamera.pl






Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy spędzonych w rodzinnym gronie, pachnących wiosną i budzącą się do życia przyrodą życzy Zespół pakamera.pl (Ola, Julka, Mateusz + Zosia)

Ostatni post z serii propozycje na wielkanocne dekoracje. Koszyczki wielkanocne. Zgodnie z polska tradycją w koszyczku powinny znaleźć się: chleb, kiełbasa, jajka, sól, pieprz oraz baranek wielkanocny dodatkową ozdobą mogą być gałązki bukszpanu, kwiatki.

Tymczasem chciałam Wam pokazać nietypowe propozycje dekoracji tradycyjnego koszyczka, który w tej wersji może stanowić bardzo ciekawą ozdobę wielkanocnego stołu.

PS. W naszym koszyczku w tym roku zagości wyjątkowe jajko. Prezent wielkanocny, który otrzymaliśmy wraz z życzeniami od Magiclady. Bardzo, bardzo dziękujemy, pisanka jest piękna:)!!

wielkanoc-zyczenia


Komentarze :

  1. Anonim - 10 kwietnia 2011 21:26

    gdzie można kupić takie koszyki?


Napisz komentarz :

Connect with Facebook


POLEĆ POST
 

Send to a Friend:




Wyslij znajomemu     Dodaj do Facebook    Wykop    Dodaj do ulubionych    Wydrukuj

TAGI
szukaj podobnych 

. . . .



WARTO ZOBACZYĆ
inne artykuły