Mieszkanie Iris Apfel

wtorek, 04/07/2017


Pin It

Iris Apfel jest ikoną w każdym znaczeniu tego słowa. Ponad 90-letnia projektantka wnętrz i modelka udowadnia, że wiek nie ma znaczenia i można robić wszystko, czego się pragnie niezależnie od innych czynników. W 2009 roku francuska edycja magazynu Vogue zrealizowała sesję zdjęciową, której bohaterami są Iris i Carl.

Apfel jest postacią niebanalną, dlatego nie dziwi nikogo to, jak bajkowo wygląda jej mieszkanie. Dodatkowo przecież jest projektantką wnętrz! Wszystkich dodatków jest dużo, ale nie ma mowy o przepychu czy kiczu. Każdy detal jest absolutnie przemyślany, tworząc całość nie do podrobienia. Seniorka pozuje do zdjęć z mężem, Carlem. Carl zmarł w 2015 roku, trzy dni przed swoimi 101 urodzinami. Małżeństwo Apfelów trwało 67 lat. Dziś fotografie są retrospektywą z ich wspólnego, bajkowego życia. Widzimy na nich dwójkę ludzi, którzy przeszli niebywale dużo, a nadal patrzą na siebie z ogromnym uczuciem i darzą się ogromem czułości.

 

źródły: the selby / sesja dla Vogue 2009autor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip