1551

Make Kids Happy – Nukko Design

wtorek, 09/05/2017


Pin It

Dobrej jakości, przyjemne w dotyku materiały, wysokiej jakości wzornictwo i projekty, które na długo zapadają w pamięć. Produkty marki NUKKO DESIGN powstały z myślą o wygodzie i komforcie najmłodszych. W ofercie znajdziecie kolorowe maty, worki, gryzaki czy przytulanki. Jest w czym wybierać!

Założyciele marki doskonale wiedzą, co jest najważniejsze w projektowaniu wygodnych i wartościowych akcesoriów dla najmłodszych. Wychodzą na przeciw nie tylko potrzebom rodziców, ale przede wszystkim bardzo liczą się z opiniami najmłodszych, dla których produkty są przeznaczone. Dziecięcy pokój urządzony z NUKKO będzie wyglądał nowocześnie, modnie i niebanalnie. Ciekawe printy na pewno urozmaicą wystrój wnętrza. Projektanci ogromną uwagę przywiązują do materiałów, z których wykonane są ich produkty, dlatego możecie mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości.

 

Produkty marki znajdziecie na Pakamera.plautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ
KOMENTARZE
 1. Marysia 11 maja 2017 8:42
  avatar

  Świetne produkty, mamy matę i pufkę 🙂


. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
  • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
  • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
  • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
  • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip